Tehetséggondozó szakkörök meghirdetése az általános iskolák 8. osztályos tanulóinak

Az Ady Endre Gimnáziumi alapítvány az iskola reál és humán nyelvi munkaközösségeivel együttműködve tehetséggondozó szakköröket indít magyar nyelv és irodalom, valamint matematika tantárgyakból 8. osztályos tanulók számára.

A szakköri foglalkozások keretében a tanulók érdeklődésének felkeltése, tehetségének kibontakoztatása és olyan gondolkodásmód fejlesztése a cél, mely segítséget jelent majd a középiskolai tanulmányokhoz.

A 2019-2020-as tanév I. félévében 12 alkalommal tartunk foglalkozásokat, alkalmanként 60 percben.

Az I. félévi foglalkozások időpontjai:

tantárgy

évfolyam

foglalkozás időpontja

8. osztályosoknak

hétfő 1500-1600

Magyar nyelv és irodalom

8. osztályosoknak

csütörtök 1500-1600

A 12 szakköri foglalkozás részvételi díja tantárgyanként 12 000 Ft/fő.

Beiratkozás és a befizetéshez szükséges csekkek átvétele:

2019. szeptember 10-én és 11‑én 1400 órától  1600 óráig

A jelentkezési lap innen letölthető.

Az első foglalkozásokra a szeptember 16-ával kezdődő héten kerül sor.

A kitöltött jelentkezési lapot kérjük, hozza magával a beiratkozáskor.

A résztvevők a feladóvevény vagy átutalásról szóló visszaigazolás bemutatásával igazolják a befizetést az első foglalkozáson.

A foglalkozásokhoz menet közben is lehet csatlakozni, ebben az esetben a fizetendő összeg szóbeli megállapodás szerint alakul ki.

Esetleges kérdéseikkel forduljanak Kónyáné Baracsi Beátához a 320-8640-es telefonszámon.

Fájlok

tehetéggondozó szakkör jelentkezési lap_2019_2020_I_félév.pdf (411 KB)
LetöltésMegnyitás