Tehetséggondozó szakkörök az általános iskolák 8. osztályos tanulóinak 2021 szeptembertől

Az Ady Endre Gimnáziumi alapítvány az iskola reál munkaközösségével együttműködve tehetséggondozó szakköröket indít matematika tantárgyból 8. osztályos tanulók számára.

A szakköri foglalkozások keretében a tanulók érdeklődésének felkeltése, tehetségének kibontakoztatása és olyan gondolkodásmód fejlesztése a cél, mely segítséget jelent majd a középiskolai tanulmányokhoz.

A 2021-2022-es tanév I. félévében 12 alkalommal tartunk foglalkozásokat, alkalmanként 60 percben.

Az érdeklődés függvényében 2 matematika csoport is indul, ha a jelentkezők száma mindkét időpontban legalább 8 fő.

Az I. félévi foglalkozások időpontjai:

tantárgy

évfolyam

foglalkozás időpontja

8. osztályosoknak

hétfő 1500-1600

8. osztályosoknak

csütörtök 1500-1600

A 12 szakköri foglalkozás részvételi díja tantárgyanként 12 000 Ft/fő.

Beiratkozás és a befizetéshez szükséges csekkek átvétele:

2021. szeptember 13-én és 14‑én (hétfőn és kedden 1500 órától  1700 óráig

A jelentkezési lap innen letölthető.

Az első foglalkozása a csütörtöki csoportnak szeptember 16-án, a hétfői csoportnak szeptember 20-án lesz.

A kitöltött jelentkezési lapot kérjük, hozza magával a beiratkozáskor.

A résztvevők a feladóvevény vagy átutalásról szóló visszaigazolás bemutatásával igazolják a befizetést az első foglalkozáson.

A foglalkozásokhoz menet közben is lehet csatlakozni, ebben az esetben a fizetendő összeg szóbeli megállapodás szerint alakul ki.

Esetleges kérdéseikkel forduljanak Kónyáné Baracsi Beátához a 320-8640-es telefonszámon.