Tehetséggondozó szakkörök általános iskolásoknak a 2018/2019-es tanévben

Tisztelt Érdeklődők!

Az Ady Endre Gimnáziumi Alapítvány az iskola reál, humán és angol nyelvi munkaközösségeivel együttműködve tehetséggondozó szakköröket indít magyar nyelv és irodalom, matematika valamint angol nyelv tantárgyakból

8. osztályos általános iskolai tanulók számára.

A szakköri foglalkozások keretében a tanulók érdeklődésének felkeltése, tehetségének kibontakoztatása és olyan gondolkodásmód fejlesztése a cél, mely segítséget jelent majd a középiskolai tanulmányokhoz.

A 2018-2019-es tanév I. félévében 12 alkalommal, a II. félévben 10 alkalommal tartunk foglalkozásokat, alkalmanként 60 percben.

A foglalkozások hétfőn, kedden és csütörtökön lesznek, és minden tantárgy esetében 15 órakor kezdődnek.

Az I. félévi foglalkozások időpontjai:

tantárgy

évfolyam

foglalkozás időpontja

Magyar nyelv és irodalom

hétfő 1500-1600

Angol nyelv

kedd 1500-1600

Matematika BETELT!

csütörtök 1500-1600

Az első félévben a 12 szakköri foglalkozás részvételi díja tantárgyanként 12 000 Ft/fő.

A második félévi tanfolyam díja tantárgyanként 10 000 Ft/fő.

A jelentkezési lap az I. félév foglalkozásaira innen letölthető.

A részvételi díj átutalásához szükséges információk itt érhetők el.

A foglalkozások a szeptember 17-ével kezdődő héten kezdődtek.

A résztvevők a feladóvevény (banki átutalás esetén a befizetésről szóló visszaigazolás) bemutatásával igazolják a befizetést az első foglalkozás alkalmával.

A foglalkozásokhoz menet közben is lehet csatlakozni, ebben az esetben a fizetendő összeg szóbeli megállapodás szerint alakul ki.

A II. félévi foglalkozásokra várhatóan február első hetében lehet jelentkezni, függetlenül attól, hogy járt-e a tanuló az I. félévben.

Esetleges kérdéseikkel forduljanak Kónyáné Baracsi Beátához a 320-8640-es telefonszámon!