Tehetséggondozó szakkör általános iskolásoknak a 2017-2018-as tanévben

Tisztelt Érdeklődők!

Az Ady Endre Gimnáziumi Alapítvány az iskola reál, humán és angol nyelvi munkaközösségeivel együttműködve tehetséggondozó szakköröket indít 8. osztályos általános iskolai tanulók számára magyar nyelv és irodalom, matematika valamint angol nyelv tantárgyakból.

A szakköri foglalkozások keretében a tanulók érdeklődésének felkeltése, tehetségének kibontakoztatása és olyan gondolkodásmód fejlesztése a cél, mely segítséget jelent majd a középiskolai tanulmányokhoz.

A 2017-2018-as tanév I. félévében 12 alkalommal, a II. félévben 10 alkalommal tartunk foglalkozásokat, alkalmanként 60 percben.

Minden tantárgy esetében a foglalkozások 15 órakor kezdődnek.

Az I. félévi foglalkozások pontos időpontjairól szeptember első hetében fogunk tájékoztatást adni honlapunkon.

Az első félévben a 12 szakköri foglalkozás részvételi díja tantárgyanként 12 000 Ft/fő. A második félévi tanfolyam díja tantárgyanként 10 000 Ft/fő.

Az I. félévi foglalkozások időpontjai:

tantárgy

évfolyam

foglalkozás időpontja

hétfő 1500-1600

Magyar nyelv és irodalom

kedd 1500-1600

Angol nyelv

csütörtök 1500-1600

A jelentkezési lap innen letölthető.

Beiratkozás az I. félév foglalkozásaira és a befizetéshez szükséges csekkek átvétele:

2017. szeptember 11-én és 12-én 1500 órától 1600 óráig.

A kitöltött jelentkezési lapot kérjük, hozza magával a beiratkozáskor.

Az első foglalkozásokra a szeptember 18-ával kezdődő héten kerül sor.

A résztvevők a feladóvevény (banki átutalás esetén a befizetésről szóló visszaigazolás) bemutatásával igazolják a befizetést az első foglalkozás alkalmával.

A foglalkozásokhoz menet közben is lehet csatlakozni, ebben az esetben a fizetendő összeg szóbeli megállapodás szerint alakul ki.

A II. félévi foglalkozásokra várhatóan február első hetében lehet jelentkezni, függetlenül attól, hogy járt-e a tanuló az I. félévben.

Esetleges kérdéseikkel forduljanak Kónyáné Baracsi Beátához a 320-8640-es telefonszámon!