Tájékoztató az iskolai szünidei gyermekétkeztetés igénybevételének lehetőségéről XIII. kerületi állandó bejelentett lakcímmel rendelkező gyermekek számára

Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat a 2021. évi nyári szünidő időtartama alatt 54 munkanapon (2021. június 16. és augusztus 31. között) térítésmentesen biztosítja a déli meleg főétkezést a hátrányos helyzetű, a halmozottan hátrányos helyzetű, a XIII. kerületi állandó lakcímmel rendelkező rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő, valamint az rgyvk-val nem rendelkező, de szociálisan rászoruló gyermekek számára.

A szülők/hozzátartozók - a tavalyi évhez hasonlóan - az ételt a kerületi óvodákban tudják átvenni.

A rendszeres gyermekvédelmi kedvezménnyel rendelkező, vagy rgyvk-val nem rendelkező, de szociálisan rászoruló gyermekek esetében az igények összegyűjtését a tálalókonyhai dolgozók végzik.

Munkatársaink a kérelmeket június 1-től - 7:30 és 11:30 óra között – gyűjtik.

A dokumentumok leadásának határideje 2021. június 7.

Fájlok

Kérelem és megállapodás szülőnél marad.doc (70 KB)
LetöltésMegnyitás
Kérelem és megállapodás visszaküldendő.doc (70 KB)