Tájékoztatás a szóbeli beosztásról

Tisztelt Szülők!

A jelentkezési lapok (és tanulói adatlapok) általános iskolai továbbításának határideje február 19.

A 6 osztályos képzésbe jelentkezők az általános iskola közvetítése nélkül is beadhatják a jelentkezésüket.

Az eddig iskolánkba érkezett jelentkezési lapok alapján azt látjuk, hogy sok a hibásan, hiányosan kitöltött dokumentum illetve a szülők sok esetben nem vették figyelembe azt az előírást, mely szerint:

„ az aláíráson kívül a kinyomtatott tanulói adatlapokra és jelentkezési lapokra más, kézzel írott szöveg nem kerülhet.”

A hibás jelentkezési lapokat küldő szülőket megkíséreljük telefonon értesíteni, a javítást megelőzően nem kezdjük meg az érintett tanulók szóbeli felvételi csoportba sorolását. Így előfordulhat, hogy nem mindenkinél tudjuk figyelembe venni, ha szóbelire megjelölt választott napokat!

A 19-én (utolsó napon) feladott jelentkezési lapok megérkezése és feldolgozása folyamatosan zajlik majd iskolánkban. Kérjük, hogy figyeljék az adygimnazium.eu honlapon a szóbeli csoportok beosztását.

A szóbeli felvételire vonatkozóan levelet senkinek nem küldünk, a honlapot azonban február 20-tól folyamatosan frissítjük.

Ha valaki nem találja a gyermeke nevét a szóbelire behívottak között, annak az oka az lehet, hogy

• nem érkezett még meg a jelentkezési lap iskolánkba
  • nem felelt meg az előzetes feltételeknek, ezért nem hívjuk szóbeli vizsgára (ld. Felvételi tájékoztató)

Megértésüket köszönjük.

A felvételiző diákoknak sok sikert kívánunk!