Tájékoztatás a diákigazolványok igénylésével kapcsolatban

Az Oktatási Hivatal diákigazolvány igénylő rendszerének technikai problémái miatt várhatóan szeptember 4-ig diákigazolvány igénylést az intézmény nem tud érvényesíteni.
A diákigazolvány helyett egy igazolást tudunk kiadni, mely a végleges igazolvány átvételéig érvényes.

Felhívjuk a figyelmet, hogy a tanulói bérlet vásárlásakor az igazoláson is szereplő oktatási azonosító számukat (7-essel kezdődő számsor) tüntessék fel a bérletszelvényen!

Az Oktatási Hivatal tájékoztatta a Nemzeti Fejlesztési Minisztériumon keresztül a közlekedési szolgáltatókat arról, hogy a szokásosnál nagyobb számú igazolás kerül forgalomba a tanévkezdésnél.

Amennyiben a kiállított igazolást a közlekedési szolgáltató nem fogadja el, ezt szíveskedjenek a járat számának és viszonylatának megjelölésével, valamint a kiállított igazolás képének mellékletével az igazolvany@oh.gov.hu email címen jelezni.

Az igazolások kiadásának helye: a gimnázium titkársága

időpontja:                                   2017. szeptember 1-től munkanapokon 7:30 – 9:00 óra között