Szóbeli vizsgára behívott tanulók beosztása - szóbeli időpontok

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Az alábbi hivatkozásokra kattintva megtekinthető a szóbelire behívott tanulók beosztása napok szerinti bontásban.

A listák a tanulók oktatási azonosítóját, illetve a tanuló által a jelentkezési lapon megadott jeligét tartalmazzák.

Kérjük, hogy a felvételiző a szóbeli vizsgára hozza magával:

• arcképes igazolványát
  • iskolai füzeteit (magyar, matematika, angol/német, biológia)
  • ellenőrző könyvét vagy a kivonatot az e-naplóból (osztályzatok és feljegyzések napi nézete)
  • egy felbélyegzett A5-ös (közepes) borítékot. (A borítékot nem kérjük megcímezni!)
  • továbbá szívesen látunk minden olyan tanulmányi vagy sport eredményről szóló elismerést, oklevelet, amivel a korábbi évekből büszkélkedhet.

Felhívjuk ismételten a figyelmet, hogy a szóbeli időpontokról a tanulóknak külön értesítést nem küldünk!

Ajánljuk figyelmükbe felvételi tájékoztatónkat, melyben a vizsgán kérdezhető témaköröket minden tagozatunkra vonatkozóan megadtuk.

Hatévfolyamos képzés

Négyévfolyamos képzéseink: