PAPÍRGYŰJTÉS, MŰANYAGPALACK GYŰJTÉS és KUPAKGYŰJTÉS lesz az iskolában!

2015. április 13 – 17.

A „Föld Napja” (ápr.22.) tiszteletére

Nem szeretnénk versenyt az osztályok között. Inkább az a fontos, hogy össze tudjunk fogni több közös cél érdekében.

Mik ezek a célok?

• Minél kevesebb papír kerüljön a vegyes szemétbe! Támogassuk az újrahasznosítást! Legyünk környezettudatosak, ahogy az egy Ökoiskolához illik.
  • A befolyó pénzt a diákság használhatja fel az IDÖ és a ZIM (Zöld Iskola Munkacsoport) vezetésével: sporteszközökre, társasjátékokra.

Ebben az időszakban várjuk a kertben elhelyezett konténerbe a papírt, összetaposott palackokat és külön a kupakokat: április 13-17. (hétfő – péntek)

Előre is köszönjük, ha a szülők is támogatnak bennünket, s gyűjtik, majd behozzák otthonról vagy a munkahelyükről a papírt, felesleges könyveket, illetve a palackokat.