NEKED! napon vett részt a 9.b osztály

Az esős pénteki napon egy nagyon jól sikerült akadályversenyen vett részt az iskolánk.

A XIII. kerület fennállásának 80. évfordulója alkalmából került sor a rendezvényre, amit a Polgármester úr nyitott meg. Kinti programnak indult, de a zord időjárás miatt a József Attila Művelődési Ház adott otthont a versenynek.

A XIII. kerület különböző általános és középiskoláiból érkeztek a csapatok. A mi iskolánkat a 9.b osztály lelkes tagjai képviselték. Legjobb tudásuk szerint próbáltak a 13 helyszínen megfelelni. A sokszínű feladatok között volt kvíz, a XIII. kerületi híres emberekről kérdések, tabu játék a kerületben működő szervezetek nevével, a kerületet ábrázoló képek kirakása, sorverseny, a kerület történelméről igaz-hamis állítások. Az esős idő nem vette el az osztály kedvét a játékos feladatoktól, rajzkészségük bizonyításától, sőt még a versírástól sem. Talán a karikatúra készítés és a 80-as szám kirakása mobil telefonokból, székekből, dominókból tetszett az osztálynak leginkább.

Az ötletes feladatok és a színvonalas szervezés eredményeképpen mindenki jól érezte magát.

A 9.b osztály olyan jól szerepelt, hogy 2. helyezést ért el és 40000 Ft-ot nyert.

Reméljük máskor is lesz lehetőségünk részt venni hasonló vidám programban.