E-mail: titkar@adygimnazium.eu

Pénziránytű

Pénziránytű-bankvelem iskolahálózat

Megújult, megszépült iskolánk tornaterme

A digitális oktatásra való átállás egy szempontból „jött jókor” iskolánknak: úgy zajlott le a tornaterem széleskörű felújítása, hogy nem zavarta a testnevelés órák rendjét (csak a 7. és 8. osztály testnevelés órái számára kellett más helyszínt találni).

Régóta vártuk ezt a felújítást és nagyon örülünk, hogy ilyen simán, jó tempóban, a Tankerülettel és a kivitelezőkkel való kölcsönös együttműködés talaján tudott megvalósulni.

Tornatermünk nem csupán szebb lett, de sokkal biztonságosabb is. Leszerelték a régi, már veszélyessé vált bordásfalakat és újakra cserélték őket. A hatalmas belmagasságú terem új ablakokat és ajtókat kapott, melyeket hálórendszer véd az eltévedt labdáktól.

A teljes burkolat cseréje az egyik leglátványosabb elem a felújításban. Az új burkolatra felfestették a labdajátékok pályáit is.

A kosárlabda palánkokat felújítottuk, felhelyezésük most még biztonságosabb, mint korábban, hiszen vasszerkezetekre kerültek.

Reméljük, hogy mielőbb visszatér az élet a gimnáziumba és a diákok lelkesen birtokba veszik majd a megújult, esztétikusabb, biztonságosabb tornatermet.