Kérelem legfeljebb heti két testnevelés óra alóli felmentés ügyében 2018-2019-es tanév

Azok a tanulók, akik versenyszerűen sportolnak vagy amatőr sportolói szerződés alapján rendszeres edzésre járnak, kérhetik a heti öt testnevelés órából legfeljebb heti két óra alóli felmentésüket.

A kérelem benyújtásához szükséges nyomtatvány az osztályfőnököktől, testnevelő tanároktól vagy igazgatóhelyettesektől kérhető.

A kérelemhez csatolni kell a 2018/2019-es tanévre érvényes versenyengedélyt és/vagy a sportszervezet által kiállított igazolást.

A kérelem benyújtásának határideje: 2018. szeptember 14. (A kérelmeket a testnevelő tanároknak kell leadni.)

iskolavezetés