Jó tanuló, jó sportoló díjátadó 2015. november 13.

November 13-án rendezték meg a XIII. kerületi „Jó tanuló, jó sportoló” díjátadót a József Attila művelődési központban. A tanulásban és a sportban is jól teljesítő diákokat díjazták egy szép műsor keretében. Kiss Tamás sport divízióvezető mondott beszédet a sport és a tanulás támogatásának fontosságáról. A diákokat egyenként szólították színpadra a testnevelő tanáruk és az edzőjük kíséretében. A díjakat Holopné Schramek Kornélia, a kerület alpolgármestere adta át, egyenként gratulálva mindenkinek. A díjátadó után mindenkit vendégül láttak egy állófogadáson is. Mindenki jól érezte magát, a diákok örültek az elismerésnek, míg az edzők, tanárok és szülők büszkék lehettek a gyerekekre.

Díjazottjaink

Jó tanuló, jó sportoló díj:

Barhács Laura 9.A

Nyitrai Ágnes 11.D

Diákolimpián kiemelkedő eredményt elért egyéni sportoló díj:

Török Dominik Márk 8.A mellúszás budapesti III. helyezés (III. korcsoport)

Diákolimpián kiemelkedő eredményt elért csapat díj:

Kosárlabda IV. korcsoport, leány,  budapesti II.helyezés

Angyal Barbara 8.A; Hideg Csenge 8.A; Kovács Mercédesz 8.A; Lukács Tímea 8.A;

Ács Liliána 9.A; Barhács Laura 9.A; Kovács Réka 9.A; Mayer Fruzsina 9.A; Horváth Adrienn 9.D; Wöltz Anna 10.B

Korfball V.korcsoport,  vegyes országos IV. hely

Opitz Kitti 9.A; Opitz Petra 9.A; Tuica Zsófia 11.A; Ács Liliána 9.A; Kovács Réka 9.A;

Czeglédi Benjamin 10.A; Komlósi Patrik 10.D; Fehér Marcell 11.C; Daróczi Péter 11.A; Li Fei 9.D; Gedai Balázs 12.B

Gratulálunk!