IDÖ megbeszélés

Szeptember 23-án, szerdán tartotta első megbeszélését az IDÖ, melyen a képviselők megismerhették az új működési struktúrát. Az idei évtől nem munkacsoportokban dolgozunk, hanem programfelelősök lesznek, akikhez bármely képviselő csatlakozhat az adott program szervezésekor.

Szó volt az új Facebook csoportról, és az IDÖ táborról is, illetve a Zöld Iskolai Munkacsoportot (ZIM) is bemutattuk.

A sulirádió működésével kapcsolatos ötletekről Erdélyi Eszter, IDÖ elnök mondott pár szót.

Csikós Éva, IDÖ elnök az éves program ismertetése után az Ölelés Világnapjára hívta fel a figyelmet, melyet október 15-re, csütörtökre szervezett az IDÖ.

Az osztálydekorációs versenyről és az iskolai dekorációkról Rozgonyi Marcell, IDÖ elnök beszélt a gyűlés végén. Nemsokára munkába kezdünk, és szeretnénk mindenki évét a változatos programokkal, az Ady nappal és a kisebb meglepetésekkel élvezetesebbé tenni.

Rozgonyi Marcell, IDÖ elnök