Heti két testnevelés óra alóli felmentési kérelem benyújtása a 2018/2019-es tanév II. félévére - információk

Azok a tanulók, akik versenyszerűen sportolnak vagy amatőr sportolói szerződés alapján rendszeres edzésre járnak, kérhetik a heti öt testnevelés órából legfeljebb heti két óra alóli felmentésüket. Akik már az első félévben is megkapták a felmentést, most nem kell kérniük.

A kérelem benyújtásához szükséges nyomtatvány az osztályfőnököktől, testnevelő tanároktól vagy igazgatóhelyettesektől kérhető, illetve innen letölthető.

Azon tanulók, akik az első félévben nem nyújtottak be kérelmet, a második félévre szóló kérelemhez csatolni kell a 2018/2019-es tanévre érvényes versenyengedélyt és/vagy a sportszervezet által kiállított igazolást.

A kérelem benyújtásának határideje: 2019. február 8. (A kérelmeket a testnevelő tanároknak kell leadni.)

iskolavezetés

Fájlok