Heti 2 testnevelés óra alóli felmentés

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Azok a tanulók, akik versenyszerűen sportolnak vagy amatőr sportolói szerződés alapján rendszeres edzésre járnak, kérhetik a heti öt testnevelés órából legfeljebb heti két óra alóli felmentésüket.

A kérelem benyújtásához szükséges nyomtatvány  letölthető innen, vagy az osztályfőnököktől, testnevelő tanároktól, igazgatóhelyettesektől kérhető.

A kérelemhez csatolni kell a 2021/2022-es tanévre érvényes versenyengedélyt és/vagy a sportszervezet által kiállított igazolást.

A kérelem benyújtásának határideje:2021. szeptember 8. (A kérelmeket a testnevelő tanároknak kell leadni.)

iskolavezetés

Fájlok