Felvételi: jelentkezési lapok beadása, szóbeli időpontok

Tisztelt Szülők!

Azt javasoljuk Önöknek, hogy a központi írásbeli vizsga értékelő lapjainak átvétele után, minél előbb juttassák el iskolánkba a felvételi jelentkezési lapokat!

Iskolánkban az elmúlt években jelentős mértékű volt a túljelentkezés, a lapok feldolgozása, a szóbeli vizsgák körültekintő (az Önök kéréseit is figyelembe vevő) beosztása pedig időigényes feladat.

Szeretnénk a honlapunkra minél előbb kiírni a szóbelire hívott tanulók számára az információkat. Emlékeztetőül: a tanulók az oktatási azonosítójuk vagy jeligéjük szerint (név nélkül) szerepelnek majd a listákban, a megfelelő bizottságokhoz, időponthoz rendelve.

Saját szóbeli felvételi a 4 és 5 évfolyamos képzésbe jelentkezőknek (8. osztályosok)

2020. 02. 25. (kedd)                1200-1600         beosztás szerint

2020. 02. 26. (szerda)              1200-1600         beosztás szerint

2020. 02. 27. (csütörtök)         800-1600           beosztás szerint

2020. 02. 28. (péntek)             800-1600           beosztás szerint

Saját szóbeli felvételi a 6 évfolyamos képzésbe jelentkezőknek (6. osztályosok)

2020. 02. 25. (kedd)                            1400-tól                beosztás szerint

2020. 02. 26. (szerda)                        1400-tól                beosztás szerint

2020. 02. 27. (csütörtök)                  1400-tól                beosztás szerint

A jelentkezési lap megjegyzés rovatában jelezhető, hogy a jelzett időpontok közül melyik lenne megfelelő a szóbeli felvételire. Ezt a beosztáskor figyelembe tudjuk venni.

Szíves tájékoztatásukra jelezzük, hogy a jelentkezési lapok személyes leadására is lehetőség van az iskolában, nem szükséges tértivevényes ajánlott levelet küldeni.

A jelentkezési lapokat csoportosan továbbító általános iskoláktól is szívesen átvesszük a kézbesítő által hozott anyagot, tételes listán igazolva az átvételt.

Segítő együttműködésüket köszönjük.

A felvételiző diákoknak sok sikert kívánunk!