Étkezés és felügyelet az őszi szünetben

Tisztelt Szülők!

A Közép-Pesti Tankerület tájékoztatása alapján az őszi szünetben a Csata Utcai Általános Iskola látja el az ügyeleti feladatokat, a gyermekfelügyeletet és az ingyenes étkeztetés koordinálását.

Az ügyelet helyszíne: Budapest XIII. Kerületi Csata Utcai Általános Iskola (1135 Budapest Csata u 20.

Napi ügyelet ideje: 8.00-16.00

Az 2017. évi őszi szünidő időtartama 4 munkanap:

• 2017.okt.30/hétfő/
  • 2017.okt.31./kedd/
  • 2017.nov.02./csütörtök/
  • 2017.nov.03./péntek/

Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat ezeken a napokon térítésmentesen biztosítja a déli meleg főétkezést a hátrányos helyzetű, a halmozottan hátrányos helyzetű és a XIII. kerületi lakcímmel rendelkező rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő gyermekek számára.

Amennyiben ezek a gyermekek a szünet ideje alatt ügyeleti ellátásban részesülnek, számukra az ebéd mellett az Önkormányzat biztosítja a tízórait és az uzsonnát is.

Amennyiben jogcímmel nem rendelkező, teljes térítést fizető gyermek ügyeletre jelentkezik az iskolában és háromszori étkezést kér, a 30/670-5705 IMFK-s telefonszámon kell a szülőnek jeleznie az igényét.

A háromszori étkezés díja 795.- Ft/nap.

A rendszeres gyermekvédelmi kedvezménnyel rendelkező, illetve teljes térítést fizető gyermekek étkeztetéséhez szükséges dokumentumok kitöltve, aláírva iskolánkban az igazgatóhelyettesi irodában történő leadásának határideje 2017. október 17-a (kedd).

Az üres nyomtatványokat az osztályfőnököknél vagy az igazgatóhelyettesi irodában lehet átvenni.

Üdvözlettel

Iskolavezetés