Értesítés a nyári szünet alatti gyermekfelügyeletről és étkezésről XIII. kerületi lakcímmel rendelkező diákok számára

Tisztelt Szülők!

Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat a 2018. évi nyári szünidő időtartama alatt, 54 munkanapon  (2018. június 18-tól augusztus 31-ig) térítésmentesen biztosítja a déli meleg főétkezést a XIII. kerületi lakcímmel rendelkező

• hátrányos helyzetű,
  • halmozottan hátrányos helyzetű
  • rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő gyermekek számára.

A szüneti időszak alatt az étel átvétele a tavalyi évhez hasonlóan a kerület idősek klubjaiban történik.

Akik csak ebédet kérnek:

A kerületi lakcímmel rendelkező hátrányos helyzetű és a halmozottan hátrányos helyzetű gyermekek körében a csak ebéd étkezési igényeket - gyermekfelügyelet nélkül -  továbbra is a Prevenciós Központ családgondozó munkatársai mérik fel.

Akik ebédet és gyermekfelügyeletet is kérnek a nyári szünetre:

• A nyomtatványok az iskola igazgatóhelyettesi irodájában átvehetők (vagy az osztályfőnökön keresztül kérhetők)
  • A megállapodás és kérelem nyilatkozat nyomtatvány 2 példányban készült 1 példány a szülőnél marad.
  • A kerületi lakcímmel rendelkező rendszeres gyermekvédelmi kedvezménnyel rendelkező gyermekek étkeztetéséhez szükséges dokumentumok saját intézményben történő leadásának határideje  2018. június 6. (szerda).

Üdvözlettel