Econventio-tréning a 11. d osztályban

2015. 09. 21-én a megszokottól eltérő programban volt része a 11. d osztály tanulóinak.

Az Econventio Egyesület szervezésében külsős előadó látogatott osztályunkhoz, aki  előre egyeztetett témával kapcsolatos programmal készült.

A tréner, aki a prezentációt tartotta, jól felkészült, nyitott volt, minden kérdésünkre készséggel válaszolt. Különféle feladatokat kaptunk, melyek többnyire az adott program alaptémájához (a külföldi továbbtanuláshoz, valamint munkavállaláshoz) kapcsolódtak.

A foglalkozás alatt többször is felvetődtek igen megosztó kérdések, amelyek során az eltérő nézőpontokból adódóan nagyobb viták alakultak ki az osztályon belül.

Az együtt eltöltött kétszer 45perc alatt rengeteg új információval gazdagodtunk, minden fontos szempontra kitértünk, ami csak szóba jöhet külföldre utazás, a külföldön kezdett új élet során.

Nyelvi osztály tagjaként mindenképp hasznosnak tartom az ilyen típusú foglalkozásokat.

Remélem a jövőben lesz lehetőségem hasznosítani az újonnan szerzett ismereteimet!

2015.09.26.                                          Romvári Dorina 11.d