Beporzók napja 2020

Idén is az aulában szerveztünk programot a Beporzók napján. A rendezvény célja, hogy eszünkbe jusson, milyen sok finomságot köszönhetünk a beporzást végző rovaroknak, pl. a gyümölcsöket és a mézet.

Beporzók alatt nem csupán a méheket értjük, hanem a darazsakat, poszméheket, lepkéket, legyeket és nagyon sok bogarat is. Róluk is megemlékeztünk a Beporzók napi paravánon.

Több diák készített szép plakátot erre az alkalomra, a 8.a tanulói pedig az aulát díszítő lepkéket színezték ki.

Nagy sikere volt a finomságoknak!

Éljenek a beporzók!

Akiknek a finomságokat köszönhetjük:
Cseh Boldizsár 7.a

Fekete Márton 7.a