Az érettségire jelentkezés módosításának lehetősége KIZÁRÓLAG VÉGZŐS DIÁKOK SZÁMÁRA!

Kedves Végzős Diákok!

A 119/2020. (IV. 16.) Korm. rendelet szerint 2020. április 21-én, éjfélig lehet benyújtani az érettségi vizsgajelentkezés módosítására vonatkozó kérelmet.

A határidő jogvesztő!

Aki változatlanul kívánja hagyni a jelentkezését, annak nem kell kitöltenie a nyomtatványt, de feltétlenül értesítenie kell erről az osztályfőnökét április 21-ig!

Csak végzős diák módosíthat, és ehhez csak a formanyomtatványt használhatja!

A kérelemben az alábbiak kezdeményezhetők:

• a jelentkezés törlése
  • a jelentkezés szintjének módosítása emelt szintről középszintre
  • kizárólag idegen nyelv esetében a jelentkezés szintjének módosítása középszintről emelt szintre

A kitöltött kérelmet kizárólag elektronikus úton lehet eljuttatni, kizárólag a Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnáziumba, a következő e-mail címre: eugyintezesady@gmail.com

(Nem kell kinyomtatni, nem kell aláírni.)

Segítségül: Aki nem tudja az egyedi érettségi iktatószámát, annak kitöltjük a kérelem beérkezése után.

A kitöltendő kérelem formanyomtatványa innen is letölthető.

A végzős diákokat és szüleiket KRÉTA üzenetben is értesítjük, a formanyomtatványt az üzenethez csatolva is elküldjük.

iskolavezetés

Fájlok