Címünk:
1139 Budapest, Röppentyű u. 62.

Telefon/Fax: +36 1 320-8640

E-mail: titkar@ady-bp.sulinet.hu

OM azonosítónk: 035245

Alapítvány adószáma: 19652894-1-41

Kapcsolat, térkép

 

For visitors

ecdl logo

327. ECDL központ

Közép-magyaroszági Regionális Munkaügyi Központ

Nyilvántartási szám: 01-0609-04

 

Ökoiskola

madárbarát iskola logoja

Madárbarát

Vizsgafelkészítő
partnerintézmény 

Erőszakmentes iskola logoja

Erőszakmentes
iskola 

Határtalanul

Határtalanul

Aces logo

ACES

 

Fogyasztói tudatosságra nevelő iskola

 

Müpa Partneriskola

 

 

ERASMUS+

Keresés

Az „Állatkölykök” témájú biológia verseny döntőbe jutott versenyzői

Tisztelt Versenyzők!

 

Gratulálunk a megfejtésekhez! A 170 versenyző közül az alábbi, legmagasabb pontszámot elért tanulókat és kísérőiket várjuk a döntőre.

 

A döntő

  • időpontja: 2018. december 13. csütörtök 15 óra
  • helyszíne: Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, 1139 Röppentyű utca 62.
  • Várható befejezés: 17 óra körül (eredményhirdetéssel fejeződik be a verseny)

 

Figyelem! A feladatlapok alján felhívtuk a figyelmet azokra a fajokra, melyekről (főként szaporodásukról, kicsinyeikről) tudjatok meg minél többet a döntőig. A feladatlapokat még megtaláljátok iskolánk honlapján (adygimnazium.eu) a „versenyek” fül alatt.

 

Döntőbe jutottak:

 

1.

Öcsi Boldizsár

5.b

Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

2.

Medgyesi Júlia

6.b

Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

3.

Galamb Ákos

6.a

Gárdonyi Géza Általános Iskola

4.

Horváth Benedek György

8.c

Hegedüs Géza Általános Iskola

5.

Horváth Lőrinc Tamás

5.b

Hegedüs Géza Általános Iskola

6.

Varga Kristóf Lázár

5.c

Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

7.

Dobosy Máté

7.b

Szűcs Sándor Általános Iskola

8.

Galamb Luca

5.c

Gárdonyi Géza Általános Iskola

9.

Juhász Petra

5.b

Hegedüs Géza Általános Iskola

10.

Molnár Ivett Luca

7.c

Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

11.

Baranyi Dorina

8.c

Hegedüs Géza Általános Iskola

12.

Molnár Máté

7.a

Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

13.

Bányi Zsombor István

8.a

Zuglói Heltai Gáspár Általános Iskola

14.

Bata Julianna

5.b

Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

15.

Vida Bálint

5.b

Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

16.

Reinics Nikolett

7.c

Hegedüs Géza Általános Iskola

17.

Hamar Petra Anikó

6.b

Hunyadi Mátyás Általános Iskola

18.

Földesi Flóra

8.c

Szűcs Sándor Általános Iskola

19.

Pandosz Kíra

8.c

Szűcs Sándor Általános Iskola

20.

Bartucz Eszter Bianka

6.a

Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

21.

Bendik Ágoston

6.b

Liszt Ferenc Általános Iskola

22.

Manente Alexia

6.d

Bp. XIII. Ker. Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola

23.

Szvedovicz Lea

6.a

Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

24.

Vida Benjámin

5.b

Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

25.

Pichler Ágnes

7.a

Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

26.

Fűköli-Nagy Zsófia

7.b

Liszt Ferenc Általános Iskola

27.

Fehér-Lipárdy Anna

8.c

Szűcs Sándor Általános Iskola

28.

Balog Gergely Dénes

6.a

Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

29.

Jakab Petra

5.b

Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

30.

Herdlicska Lili

8.b

Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

31.

Stuhl Marcell

6.a

Lázár Ervin Általános Iskola

32.

Csányi Zóra

7.a

Óbudai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

33.

Kiss Botond

5.c

Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola

34.

Vörös Nikolett

7.c

Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

35.

Székely Emese Kinga

5.a

Hegedüs Géza Általános Iskola

36.

Gliba Virág Dóra

7.b

Megyeri Úti Általános Iskola

37.

Kopácsi Gréta

7.b

Megyeri Úti Általános Iskola

« Vissza

©2018 Ady Endre Gimnázium HírlevélKapcsolat