Az „Állatkölykök” témájú biológia verseny döntőbe jutott versenyzői
Tisztelt Versenyzők!
Gratulálunk a megfejtésekhez! A 170 versenyző közül az alábbi, legmagasabb pontszámot elért tanulókat és kísérőiket várjuk a döntőre.
A döntő
- időpontja: 2018. december 13. csütörtök 15 óra
- helyszíne: Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium, 1139 Röppentyű utca 62.
- Várható befejezés: 17 óra körül (eredményhirdetéssel fejeződik be a verseny)
Figyelem! A feladatlapok alján felhívtuk a figyelmet azokra a fajokra, melyekről (főként szaporodásukról, kicsinyeikről) tudjatok meg minél többet a döntőig. A feladatlapokat még megtaláljátok iskolánk honlapján (adygimnazium.eu) a „versenyek” fül alatt.
Döntőbe jutottak:
1. |
Öcsi Boldizsár |
5.b |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
2. |
Medgyesi Júlia |
6.b |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
3. |
Galamb Ákos |
6.a |
Gárdonyi Géza Általános Iskola |
4. |
Horváth Benedek György |
8.c |
Hegedüs Géza Általános Iskola |
5. |
Horváth Lőrinc Tamás |
5.b |
Hegedüs Géza Általános Iskola |
6. |
Varga Kristóf Lázár |
5.c |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
7. |
Dobosy Máté |
7.b |
Szűcs Sándor Általános Iskola |
8. |
Galamb Luca |
5.c |
Gárdonyi Géza Általános Iskola |
9. |
Juhász Petra |
5.b |
Hegedüs Géza Általános Iskola |
10. |
Molnár Ivett Luca |
7.c |
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
11. |
Baranyi Dorina |
8.c |
Hegedüs Géza Általános Iskola |
12. |
Molnár Máté |
7.a |
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
13. |
Bányi Zsombor István |
8.a |
Zuglói Heltai Gáspár Általános Iskola |
14. |
Bata Julianna |
5.b |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
15. |
Vida Bálint |
5.b |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
16. |
Reinics Nikolett |
7.c |
Hegedüs Géza Általános Iskola |
17. |
Hamar Petra Anikó |
6.b |
Hunyadi Mátyás Általános Iskola |
18. |
Földesi Flóra |
8.c |
Szűcs Sándor Általános Iskola |
19. |
Pandosz Kíra |
8.c |
Szűcs Sándor Általános Iskola |
20. |
Bartucz Eszter Bianka |
6.a |
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
21. |
Bendik Ágoston |
6.b |
Liszt Ferenc Általános Iskola |
22. |
Manente Alexia |
6.d |
Bp. XIII. Ker. Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola |
23. |
Szvedovicz Lea |
6.a |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
24. |
Vida Benjámin |
5.b |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
25. |
Pichler Ágnes |
7.a |
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
26. |
Fűköli-Nagy Zsófia |
7.b |
Liszt Ferenc Általános Iskola |
27. |
Fehér-Lipárdy Anna |
8.c |
Szűcs Sándor Általános Iskola |
28. |
Balog Gergely Dénes |
6.a |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
29. |
Jakab Petra |
5.b |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
30. |
Herdlicska Lili |
8.b |
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola |
31. |
Stuhl Marcell |
6.a |
Lázár Ervin Általános Iskola |
32. |
Csányi Zóra |
7.a |
Óbudai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
33. |
Kiss Botond |
5.c |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
34. |
Vörös Nikolett |
7.c |
Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola |
35. |
Székely Emese Kinga |
5.a |
Hegedüs Géza Általános Iskola |
36. |
Gliba Virág Dóra |
7.b |
Megyeri Úti Általános Iskola |
37. |
Kopácsi Gréta |
7.b |
Megyeri Úti Általános Iskola |
« Vissza