Asztalitenisz és kosárlabda eredmények 2017. ősz

Október 19-én ismét mi rendeztük meg az Ady Endre Gimnáziumban a XIII. kerületi Diáksport Kupa asztalitenisz versenyét. Sportszerű játékosok, izgalmas párharcok és jó hangulat jellemezte a versenyt, amin a három korcsoportból több mint 50 tanuló vett részt. Gratulálunk minden résztvevőnek!

V-VI. kcs. fiú végeredmény
1. helyezett – Bodó Ádám (Ady)
2. helyezett – Meizner Gergő (Ady)
3. helyezett – Jónap Tibor (Ady)

Diákolimpia

középiskolás V.- VI. kcs-os leány kosárlabda budapesti négyes döntő

Nagy várakozással néztünk az esemény elé, amiben először szerepelt csapatunk. A lányok nagyon hajtottak, mivel nem körmérkőzéssel dőltek el a helyezések, számunkra a reális cél, a III. helyezés lehetett.

Az első mérkőzésen A Veres Pálné Gimnázium csapatával játszottunk, akik egyben a Vasas korosztályos bajnok csapata. A második meccsen sikerült legyőznünk a Kölcsey Ferenc Gimnázium csapatát. Jövőre újra szeretnénk elindulni, felbátorodva az idei sikereken! Szép volt lányok!