E-mail: titkar@adygimnazium.eu

Pénziránytű

Pénziránytű-bankvelem iskolahálózat

Ady-díjat kapott 2021-ben: Tóth Eszter Noémi 12.d

A tantestület szavazása alapján az Ady Endre Gimnáziumi Alapítvány díját ebben a tanévben Tóth Eszter Noémi 12.D osztályos tanuló vehette át.

Részlet a felterjesztésből:

Tóth Eszter a nálunk töltött első tanévében elért 4,17-es átlagát 11. évfolyamra 4,93-ra javította, majd végzősként kitűnő lett. Kiemelkedő a nyelvek terén nyújtott teljesítménye: angol nyelvből először közép-, majd felsőfokú nyelvvizsgát tett, olasz nyelvből közép, majd felsőfokú nyelvvizsgát szerzett.

Eszter az osztályközösség egyik legmeghatározóbb tagja, a többiek mindig bizalommal fordultak hozzá. Pozitív gondolatai, jó meglátásai, érzelmi intelligenciája segítette, hogy a nehéz időszakokban is megállja a helyét. Céljai eléréséhez mindig a kommunikáció, a meggyőzés eszközeit használta.

Segítségét gyakran kérés nélkül is felajánlotta. Az előző tanévben szervezett Anne Frank kiállításon számos osztály tárlatvezetője volt.

Eszter az iskolán kívül is sikeres. Versenytáncosként tehetségét több díjjal ismerték el.

2020-ban „Jó tanuló, jó sportoló” díjat kapott.

Az Ady-díjhoz szeretettel gratulálunk!