E-mail: titkar@adygimnazium.eu

Pénziránytű

Pénziránytű-bankvelem iskolahálózat

A végzős évfolyam kiváló diákja 2021-ben: Berecz Árpád 12.B

A Végzős évfolyam kiváló diákja elismerésben részesülhet az az utolsó éves diák, aki több tanéven keresztül tanulmányi téren vagy a közösségért végzett munkában példamutató volt társai előtt.

Idén az Ady Endre Gimnáziumi Alapítvány díját Berecz Árpád Róbert 12.b osztályos tanuló nyerte el a tantestület szavazása alapján.

Részlet a felterjesztésből:

Árpád minden tanévben minden tantárgyból jeles eredménnyel végzett.

Az első két évben az osztály diákbizottságának tagjaként vett rész az iskolai diákbizottság munkájában

Az osztály fontolva haladóbb tanulói számára szervezett korrepetálásokon matematikából, fizikából segítette társait.

Rendszeres OKTV résztvevő volt, az idei tanévben magyar irodalomból 2 ponttal maradt le az első fordulóból való továbbjutásról.

A Pénzügyminisztérium Okosan a pénzzel! programjának keretében meghirdetett ZsetOn című versenyen 35000 induló közül a legjobb 10-be jutott, az online verseny döntőjében 5. helyet szerzett (2021).

A Pannon Egyetem Mérnöki Kara által szervezett junior mérnökversenyen megosztott első díjat szerzett (2021).

A Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál Irodalom Jelmezben című vetélkedőjén egyéniben és csapatban is első lett 2019-ben.

Árpád az elmúlt években rész vett a Margó Fesztivál könyvbemutatóin, valamint interaktív irodalomórákon.

Részt vett az Én Adym című előadássorozaton az Ady Lakásmúzeum és a PIM rendezvényén.

Tagja volt a Bálint Irodalmi Szalonnak.

Rendszeres résztvevője az iskolánkban működő online Közéleti Vitakörnek.

Szeretettel gratulálunk!