A diákok új alkotásai díszítik iskolánk falait

Az iskola folyosóin sokfelé nézegethetjük a már végzett adysok színes, változatos tablóit. Mégis vannak szabad falfelületeink, amiket a jelenlegi diákok alkotásai tehetnek barátságosabbá.

A 130-as rajz és ének terem beugrójában újonnan kialakítottunk egy diákszigetet, ennek a falaira diákrajzok kerültek. Ezzel a vonzó beszélgetőhellyel vártuk vissza a tanulókat a jelenléti oktatás világába.

Még a digitális oktatás időszaka alatt meghirdettünk egy lehetőséget, melyben diákjaink természetfotóit vártuk, kifejezetten azzal a céllal, hogy a legjobbak a falakra kerüljenek. Bár nem volt verseny és díjak sem, csupán a gyönyörködtetés volt a cél, nagyon sok szép fotó érkezett.

A fotósok:

Abajkovics Petra 9.c

Bányi Zsombor 10.c

Berecz Árpád 12.b

Cseh Boldizsár 8.a

Hanzel Sára 9.b

Jani Bettina 11.b

Kozma Bence 12.a

Lévai Lilla 12.a

Nickolay Miklós 7.a

Tolnai Júlia 9.c

Vencel Boglárka 9.b

Képeik legjobbjait nagy méretben hívattuk elő, nagy részüket már be is kereteztük és kikerültek a falakra. A továbbiak keretezése folyamatban.

Reméljük, hogy az esztétikus környezet mindenki számára olyan érték, ami örömet okoz a hétköznapokban is.